Çağrı Merkezi: +90 532 767 09 20

Blueback Dijital Baskı Kağıdı 210*200

0,00 TL

Arka tarafındaki mavilik sayesinde ıslak veya kuruya yüksek mukavemet göstermekte, boyutsal dengeyi mükemmel şekilde sunar. İyi baskı ile yüksek beyazlık, opaklık sağlar, hava ve ışığa karşı mükemmel direnç gösteren afiş kağıdıdır.

Ürün Açıklaması

Yüksek üretimli dijital baskılarda, düşük boya maliyeti ve görsel kaliteliğini en üst verimlilikle sunan Lenz Affiche Blue Digital kağıtları, reklam panolarında iyi görünüm sağlama adına katlama ve çatlamaya karşı yüksek direnç, opaklık ve kırışıklılığı engellemeyi sağlar.   Uygulamalardan sonra sıcaklık değişimlerine ve güneş ışınlarına karsı yüksek direnç, nem ve suya karsı karsı iyi yapışma sağlamaktadır.

Lenzing Blueback kağıt, çevreye zararlı olan, radyasyon, kirlilik, yağmur ve aşırı sıcak gibi etkenlere karşı geliştirilmiştir. Üretim aşamasında direnç ve dayanıklılığı arttırıcı kimyasal işlemden geçirilmiştir. Kağıt hamuru olarak klorinsiz ağartılmış %100 kimyasal selülozdan üretilmiş olup bir yüzeyi çift kat kuşe ile sıvanmıştır ve su bazlı yapışkanla uygulanır.

Yorumlar
Yorum Yap