Çağrı Merkezi: +90 532 767 09 20

Işıklı Vinil Sf-510 ve Muadili

0,00 TL

Reklamın çok önemli olduğu bununla birlikte reklam maliyetlerinin de çok yüksek olduğu bu günün şartlarında, arayışlar sürekli devam etmekte, ortaya koyulan yeni yöntemler ile birlikte daha düşük maliyetli ancak yüksek geri dönüşü olan uygulamalar ortaya koyulmaya çalışmaktadır. Reklam sektörünün en ekonomik ve en bilindik yöntemlerinden bir tanesi olan tabelalar, geniş kitlelere yayılmanın, dikkatleri üzerine çekmenin ve tercih nedeni olmanın baş unsurları içerisinde yer alırken, maliyet yönünden de oldukça mütevazi bütçelere sahiptir. Kendi içerisinde de pek çok ürün gurubuna ayrılan ve her biri farklı nitelik ve misyonlarla ortaya çıkan bu ürünlerin son yıllardaki en önemli elemanı hiç şüphesiz Işıklı Vinil Çeşitleridir. Canlı renklerin, ışığın ve ledin insanlar üzerindeki inanılmaz etkisi ve dikkat çekici özelliği düşünülerek bu günün en akılcı buluşlarından bir tanesi olan Işıklı Vinil Modelleri, saydam ve yüksek ışık geçirgenlik özelliğine sahip olan vinilin üzerine dijital baskı yöntemleri kullanılarak istenen yazı ve resimleri basılması sonrasında da florasan lambalar kullanılarak hazırlanan kompozitler üzerine germe prensibi ile ortaya koyulmaktadır. PVC esaslı yapısı sayesinde ışığın en yüksek çözünülürlükte dışarıya yansıtılmasına olanak veren, bu sayede üzerinde basılı olan isim, yazı, resim, duyuruların net ve canlı bir şekilde görünmesini sağlayan bu ürün gurubu; sağlam ve dayanıklı uzun ömrü, dış koşullardan ve olumsuz hava şartlarında en az etkilenen yapısı, dekoratif görünümü ve estetik duruşu ile reklam sektörünün en etkili ve radikal buluşudur.

Ürün Açıklaması

Reklamın çok önemli olduğu bununla birlikte reklam maliyetlerinin de çok yüksek olduğu bu günün şartlarında, arayışlar sürekli devam etmekte, ortaya koyulan yeni yöntemler ile birlikte daha düşük maliyetli ancak yüksek geri dönüşü olan uygulamalar ortaya koyulmaya çalışmaktadır. Reklam sektörünün en ekonomik ve en bilindik yöntemlerinden bir tanesi olan tabelalar, geniş kitlelere yayılmanın, dikkatleri üzerine çekmenin ve tercih nedeni olmanın baş unsurları içerisinde yer alırken, maliyet yönünden de oldukça mütevazi bütçelere sahiptir. Kendi içerisinde de pek çok ürün gurubuna ayrılan ve her biri farklı nitelik ve misyonlarla ortaya çıkan bu ürünlerin son yıllardaki en önemli elemanı hiç şüphesiz Işıklı Vinil Çeşitleridir.

Canlı renklerin, ışığın ve ledin insanlar üzerindeki inanılmaz etkisi ve dikkat çekici özelliği düşünülerek bu günün en akılcı buluşlarından bir tanesi olan Işıklı Vinil Modelleri, saydam ve yüksek ışık geçirgenlik özelliğine sahip olan vinilin üzerine dijital baskı yöntemleri kullanılarak istenen yazı ve resimleri basılması sonrasında da florasan lambalar kullanılarak hazırlanan kompozitler üzerine germe prensibi ile ortaya koyulmaktadır. PVC esaslı yapısı sayesinde ışığın en yüksek çözünülürlükte dışarıya yansıtılmasına olanak veren, bu sayede üzerinde basılı olan isim, yazı, resim, duyuruların net ve canlı bir şekilde görünmesini sağlayan bu ürün gurubu; sağlam ve dayanıklı uzun ömrü, dış koşullardan ve olumsuz hava şartlarında en az etkilenen yapısı, dekoratif görünümü ve estetik duruşu ile reklam sektörünün en etkili ve radikal buluşudur.

Yorumlar
Yorum Yap
Bize Ulaşın

Toptan ürünlerimiz hakkında bilgi almak, fiyat teklifi istemek veya sipariş vermek için bizi arayabilir veya whatsapp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz. 0552 661 28 20 veya 0216 661 28 20 numaralarından herhangi birini kullanabilirsiniz. Uzman ekibimiz, sizinle en kısa sürede iletişime geçecek ve en iyi hizmeti sunacaktır. Hemen bizimle iletişime geçin!