Çağrı Merkezi: +90 532 767 09 20

Çift Taraflı Silikon Bantlar - Güçlü Yapışma Çözümü

0,00 TL

Çift taraflı silikon bantlar, hemen hemen her yüzeyde güçlü bir yapışma sağlayabilen çok yönlü bir yapıştırıcıdır. Yapıştırma ihtiyaçlarınızı çözmek için idealdir, ayrıca dekorasyon, ambalajlama ve montaj için de mükemmeldir. Ürün Özellikleri: • Yüksek kaliteli silikon kaplama • Su geçirmez ve UV ışınlarına dayanıklı • Dayanıklı ve uzun ömürlü • Kolay kesilebilir ve uygulanabilir • Her türlü yüzeyde kullanılabilir Çift Taraflı Silikon Bantlar, hızlı, kolay ve güçlü bir yapışma çözümü sunar. Ürünümüzü bugün satın alın ve yapıştırma ihtiyaçlarınızı kolayca çözün

Ürün Açıklaması

Ürünümüz yüksek kaliteli bir silikon kaplamaya sahiptir, böylece yüzeylere güçlü bir yapışma sağlayabilir. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür, su geçirmez ve UV ışınlarına dayanıklıdır. Ayrıca, kolayca kesilebilir ve uygulanabilir.

 

Çift Taraflı Silikon Bantlar, her türlü sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır. İnşaat, otomotiv, elektronik, ev ve ofis dekorasyonu, ambalajlama ve daha pek çok sektörde kullanılabilirler.

Yorumlar
Yorum Yap
Bize Ulaşın

Toptan ürünlerimiz hakkında bilgi almak, fiyat teklifi istemek veya sipariş vermek için bizi arayabilir veya whatsapp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz. 0552 661 28 20 veya 0216 661 28 20 numaralarından herhangi birini kullanabilirsiniz. Uzman ekibimiz, sizinle en kısa sürede iletişime geçecek ve en iyi hizmeti sunacaktır. Hemen bizimle iletişime geçin!